iPhone 14 BUGÜN SATIŞA ÇIKTI!

Türkiye’de satışı başlayan iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max bugün ilk kullanıcıları ile buluştu. 23 Eylül sabahı Apple Bağdat Caddesi mağazasında kullanıcılar Türkiye’de ilk defa iPhone 14 ailesiyle tanıştılar. Kimi gece yarısı, kimi sabahın erken saatlerinde sıraya giren kullanıcılar heyecanla bekledikleri yeni iPhone’larıyla buluşma heyecanını paylaştı.

Tuzla’dan saat sabah 05.00’te gelen Cem Kayakök, Gamze Gizem Sarı ve Mahi Aziz, birbirileriyle iPhone’larıyla fotoğraf çekerken tanıştıklarını ve her sene yeni modeli kullanmayı sevdiklerini belirtiyorlar. 14 Pro Max Derin Mor rengi seçen Cem, yeni lansman rengini özellikle tercih ettiğini ve Dynamic Island ve yeni fotoğraf özelliklerini deneyimlemek için heyecan duyduğunu belirtiyor.

Yazılımcı Büşra Çeçe, bir gece önce saat 12.00’de sıraya girdiğini ve 13 Pro Max Derin Mor modelini bir an önce kullanmak istediğini belirtiyor. Telefonun teknik ve kamera özelliklerinin kendisi için çok önemli olduğunu belirten Büşra, yeni iPhone’unu hemen kullanmaya başlayacağını ve yapacağı ilk iş sunumunda iPhone 14 Pro Max’i ile çekeceği fotoğraflarla yapacağını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: