7 bin Euro’luk odalar kapış kapış!

Proje, dünyaca ünlü The Peninsula Hotel’in açılmasıyla bu iddiasını daha ileri bir boyuta taşıyacak. 14 Şubat’ta kapılarını açacak olan otel, şu an rezervasyonlara yetişmeye çalışıyor. Oda fiyatları bin Euro’dan başlıyor, 7 bin Euro’ya kadar çıkıyor. Sevgililer Günü’nü İstanbul’da kutlamak isteyen dünya elitleri, şimdiden odaları kapışmış bile.
Bu arada otelde hazırlıklar son sürat devam ediyor. Önüne yapılacak olan sonsuzluk havuzuyla Boğaz’da yüzme hissi verecek olan otel, iç dekorasyona geçti.

Galataport’un açılışını Doğuş Grubu CEO’su Ferit Şahenk, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hüsnü Akhan ve Bilgili Holding CEO’su Serdar Bilgili birlikte yaptı

‘Yılın mentoru’ oldu

Uluslararası Koçluk Federasyonu’nun (ICF) MCC (Master Certified Coach) unvanlı sayılı koçlarından biri olan Fatih Elibol, 2022 yılında Forbes tarafından yılın mentor ve performans koçu seçilen ilk Türk olarak dünya literatürüne girdi. Bu doğrultuda Forbes dergisinde koçluk ve mentorluk üzerine makaleleri yayımlanacak ve kitabı Türkçe olmasına rağmen Forbes tarafından önerilecek. Tebrikler…

Japonya’yı gezecek

İş insanı Emir Bahadır, fırsat buldukça dünyayı geziyor. Tam bir seyahatsever olan Bahadır, bu kez Japonya’ya gitti.

Geçtiğimiz pazar günü Tokyo’ya uçan ünlü iş insanı, iki hafta Japonya’da kalarak ülkeyi gezecek. Uzak Doğu’yu çok seven ve Japon kültürünü çok merak eden Emir Bahadır, iki haftada çok sayıda şehre uğrayacak.

Düğünde buluştular

Beşiktaş camiası, futbola verilen arada düğünde buluştu. Siyah-beyazlı kulübün basketbol şubesi eski sorumlusu Şenol Demirağ, Diana Dukina ile dünyaevine girerken, çiftin nikâh şahitliklerini de Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, eski Devlet Bakanı Ali Doğan ve Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk yaptı.

Vadistanbul’daki Radisson Collection’da yapılan törende şahitler, imzalar atıldıktan sonra çifte mutluluklar dileyerek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: