Düğünde ikisi de ağlamıştı: Hamileliği altı ay gizlemişler: Direksiyon başında bile uyuyakalıyordum!

‘BU KÜÇÜK MELEKLE TANIŞMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ’
Sözünü ettiğimiz bu ünlü çift, 2021 yılının eylül ayında gösterişli bir törenle hayatlarını birleştiren, ünlü model Jasmine Tookes ile Snapcphat’ın yöneticilerinden Juan David Borrero… Aynı zamanda Ekvador Başkan Yardımcısı Alfredo Borrero Vega’nın oğlu olan Juan David ve Jasmine Tookes, sadece üç ay sonra ilk bebeklerinin dünyaya geleceğini sosyal medyadan duyurdu Mutlu evliliklerini bir bebekle taçlandırmanın heyecanını yaşayan 31 yaşındaki Tookes ile 32 yaşındaki Borrero, “bu küçük melekle tanışmak için sabırsızlandıklarını” belirtti. Bir dergi için verdikleri özel pozları Toomes kendi sosyal medya hesabından paylaştı. 

KOCASI HEMEN YORUM YAPTI

Kariyerinde “Victoria’s Secret Meleği” olarak tanınan Jasmine Tookes, paylaşımında bir başka gerçeği de gözler önüne serdi. Ünlü çift, bebek haberini, hamileliğin altıncı ayına kadar sakladı. Tookes, üzerinde beyaz saten bir elbiseyle verdiği siyah beyaz pozlarını “Bebek Borrero… Son altı ay çok hızlı geçti. Bu küçük melekle tanışmak için sabırsızlanıyoruz” mesajı eşliğinde paylaştı. Top model, kocası Juan David Borrero’ya hitaben de “Seninle bir aile kurduğum için minnettarım” diye seslendi. Tookes’in paylaşımının yorum bölümüne kocası Juan David Borrero’dan bir mesaj geldi. Üç tane kalp emojisi yapan Borrero; karısının paylaşımına; aileyi birlikte büyüttükleri için sevincini dile getirip “Daha mutlu olamazdım” diye yazdı.

‘HABERİ PAYLAŞMAK İÇİNDOĞRU YOLU BULAMADIM’
Jasmine Tookes, Vogue dergisine verdiği röportajda yakında bebeğini kucağına alacak olmanın heyecanını ve hamilelik sürecinin hayatını nasıl değiştirdiğini samimi bir şekilde anlattı. Tookes, hamilelik haberini paylaşma tarzını da masaya yatırdı. Bu konuda şunları söyledi ünlü model: ” Haberi duyurmak için doğru yöntemi bulamadım.” Sonunda da dergiye verdiği pozlar eşliğinde; bir yıllık ailelerine yeni bir üyenin katılacağını duyurmayı seçti.

?

‘NEREDEYSE ARABA KULLANIRKEN BİLE UYUYAKALIYORDUM’
Tookes, bebek haberini vermek için neden hamileliğin altıncı ayına kadar beklediklerini de anlattı. Bu konuda kocası Juan David Borrero ile birlikte, hamileliğin “kronik yorgunluk” gibi bazı yan etkilerinin azalmasını beklediklerini söyledi. Tookes, daha önce yorgunluk nedir bilmezken hamilelik sırasında kendini sürekli yorgun hissettiğini sözlerine ekledi. Hatta bu konuda çarpıcı bir örnek de verdi: ” Neredeyse araba kullanırken bile uyuyakalıyordum. “

SADECE DUA EDİYORUM VE EN İYİSİNİ UMUYORUM: Top model, ilk kez anne olmanın, yarattığı duyguları da ifade etti. Bu konuda şunları söyledi Tookes ” Her gün korkutucu. Neler olacağını bilmiyorsunuz. Sadece dua ediyorum ve en iyisini umuyorum, açık zihinli olmaya çalışıyorum.”

GEÇEN YIL DAMADIN MEMLEKETİNDE EVLENDİLER
Jasmine Tookes ile Juan David Borrero, geçen yıl eylül ayının 4’ünde hayatlarını birleştirdi. 2020 yılında nişanlanan çift, düğün haberini de üzerinden bir hafta geçtikten sonra yine sosyal medya üzerinden duyurdu. Bu arada düğünün, damadın memleketinde yani Ekvador’da yapıldığını hatırlatalım.

ÜNLÜ MESLEKTAŞLARI NEDİMELİK YAPTI
Sosyal medya paylaşımlarında da görüldüğü üzere törenin bazı bölümlerinde Tookes ve Borrero, mutluluk gözyaşlarını tutamadı. Törenin bir başka ilginç yanı ise Jasmine Tookes’in nedimeleri oldu. Her biri moda dünyasının ünlüleri olan Sara Sampaio, Josephine Skriver, Shanina Shayk, törende yeşil elbiseleri içinde Tookes’e nedimelik yaptı.
?

DAMADA BÜYÜKBABASI TESLİM ETTİ
Gelin Jasmine Tookes, kilisedeki törende büyükbabası ile birlikte yürüdü. Torununu eşi Juan David Borrero’ya teslim eden yaşlı adamın mutluluğu her halinden belli oluyordu.

HALA İNANAMIYORUM
Jasmine Tookes de mutluluğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ifade etti. Evlendiği gün çekilen bir fotoğrafını, çiçeği burnunda eşine hitaben “Seninle birlikte gerçek yaşamdaki bir peri masalının içinde olduğuma hala inanıyorum. 4 Eylül 2021. Resmi olarak Bayan Borrero oldum” diye yazdı.

HAYALİMDEKİ GELİNLİK
Bu düğün Jasmine Tookes’in hayallerinin gerçekleştiği gün oldu bir anlamda da. Model, Vogue dergisine verdiği röportajda “İlk hazır giyim defileme çıktığında evlenirken Zuhair Murad tasarımı bir gelinlik giyeceğimi biliyordum” demişti. Tookes kafasındaki gelinlik modelini tasarımcılarına anlattığını ve onların da hayallerini gerçekleştirdiğini sözlerine ekledi.

COVID 19 PANDEMİSİNİN EN YOĞUN DÖNEMİYDİ: Jasmine Tookes ile Juan David Borrero’un düğünü öncesi koronavirüs ile ilgili önlemler de alındı. Tookes, her şeyin planlandığı gibi gerçekleşmesinden de çok mutlu. Aşısız konukların aşıları da düğünden hemen önce Ekvador’da yapıldı.

KAYINPEDER, ÜLKENİN ÖNDE GELENLERİNDEN
Jasmine Tookes, Juan David Borrero ile nişanlandığını 2020 yılının eylül ayında sosyal medyadan duyurmştu. Tookes’in hayatını birleştirdiği Juan David Borrero, Ekvador Başkan yardımcısı doktor Alfredo Borrero Vega’nın oğlu.

FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM, SPLASH EWS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: